Зараз майже увесь світ знаходиться на карантині. Загроза заразитися вірусом дуже велика, тому люди не збираються разом, а сидять вдома. Всесвітньо відомі туристичні місця стали безлюдними. The Atlantic опублікував фотографії безлюдних місць, а ми покажемо їх вам.
Гортайте галерею — спочатку місця, як ми їх звикли бачити, друга фотографія — майже без людей.
Замок Попелюшки у Орланді, штат Флорида, США
Це найвідвідуваніший та найбільший центр відпочинку у світі. У ньому чотири тематичних парки, два аквапарка, 24 готелі та безліч кафе, ресторанів і атракціонів. Відкрився він 1 жовтня 1971 року.
У різні роки тут різна кількість відвідувачів. Але завжди не менше 10 мільйонів людей.
Саут-Біч в Маямі-Біч, штат Флорида, США
Маямі-Біч — це курортне місто у Флориді. Воно вважається найвідомішим курортом у Сполучених Штатах. Населення міста — більше 87 000. Саут-Біч — це найпопулярніша ділянка пляжу у школярів та студентів під час весняних канікул. Зараз пляж зачинений.
Трокадеро у Париж, Франція
Трокадеро — це оглядова площа. Туристи роблять величезну помилку, коли відразу біжать до Ейфелевої вежі, а не йдуть сюди. Саме з цього майданчика відкривається найкращий вигляд на вежу. Саме таку, як у фільмах.
До речі, за рік Ейфелеву вежу відвідують сім мільйонів туристів, іноді 30 000 туристів за день. А ще це найпопулярніше місце для пропозиції руки та серця.
Гробниця Сафдарджанґа у Делі, Індія
Це мармуровий мавзолей Сафдарджанґа. Збудований у 1754 році у стилі могольської архітектури. Мавзолей оточує великий сад у стилі «могольські сади» або «чарбаґх». Щороку його відвідує багато туристів. На час пандемії коронавірусу влада закрила це місце.
Пізанська вежа на площі Чудес в Пізі, Італія
Пізанську вежу почали будувати 9 серпня 1173, а закінчили у 1372. Її висота 56 метрів, діаметр — 15 метрів, а діаметр фундаменту — 19,6 метри. Щоб піднятися на вершину вежі, потрібно пройти 294 сходинки.
З 1990 року через страх, що вежа може впасти, усередину вежі перестали пускати людей. Щороку це місце відвідує шість мільйонів туристів.
Станція «Золоті ворота» у Києві, Україна
29-а станція Київського метрополітену. Розташована на Сирецько-Печерській лінії між станціями «Лук’янівська» та «Палац спорту». Відкрита 31 грудня 1989 року. З 1994 року мозаїки, які є в інтер’єрі станції мають статус «щойно виявлений об’єкт культурної спадщини». Щодня у станції знаходиться більше 20 000 людей.
Вестмінстерський міст у Лондоні, Британія
Це арковий міст через Темзу у Лондоні, що з’єднує Вестмінстер і Ламбет. На ньому є автомобільне полотно і пішохідні тротуари. У сучасному вигляді міст відкрили у 1862 році. Його довжина — 2 252 метри, а ширина — 26 метрів.
Старе місто Аннесі, Франція
Місто та муніципалітет у Франції, у регіоні Рона-Альпи, адміністративний центр департаменту Верхня Савойя. Проживає 51 012 людей. З 1960 року там проходить Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів.
Реймський собор Богоматері у Реймсі, Франція
Собор побудований у ХІІІ столітті на честь Діви Марії. Собор — одна з найвизначніших споруд готичного стилю у Франції як з точки зору архітектури, так і за кількістю скульптурних елементів. Їх там 2303. З 1991 року собор занесений до Світової спадщини ЮНЕСКО. Щороку це місце відвідує півтора мільйона людей.
Національна алея у Вашингтоні, США
Це парковий, музейний та меморіальний комплекс просто неба у центрі Вашингтона. 15 жовтня 1966 року Національна алея була внесена до Національного реєстру історичних місць США. У середньому щороку алею відвідують 24 мільйони людей.